Concurs Incepand cu data de 25 martie 2013

Priveşte Raport de ţară, fii informat, şi ai numai de câştigat!

Urmăreşte Digi24 de luni până vineri şi descoperă cuvântul cheie, afişat în timpul difuzării materialelor campaniei “Raport de ţară”.

Ziua următoare, dis de dimineaţă, sună primul la Digimatinal, spune-ne cuvântul cheie al zilei anterioare şi câştigi pe loc un smartphone!

Mai mult, în fiecare vineri, poţi câştiga un televizor LCD!

Prinde cuvântul cheie al sfârşitului de săptămână, intră în direct în timpul ediţiei speciale a campaniei "Raport de ţară", răspunde corect şi măreşte-ţi câştigul!

Spune-ţi părerea si te aşteptăm cu multe premii şi online!

Intră pe raportdetara.digi24.ro/forum, implică-te în dezbatarea judeţelor, spune-ţi părerea, şi intri automat în tragerea la sorţi săptămânală.

Şi noi îţi răsplătim interesul cu o tabletă de ultimă generaţie!

Iar în fiecare vineri, de la 19:30, urmăreşte ediţia specială a campaniei "Raport de ţară" şi află de la Dan Suciu dacă eşti câştigătorul săptămânii!


Citeste regumentul complet al concursului

Premii zilnice

26 martie - Mihai Hudrea - Arad
27 martie - Mariana Rosu - Bucureşti
28 martie - Ana Romanov - Vaslui
29 martie - Paula Ilie - Bucureşti
2 aprilie - Laura Paraschiv - Constanţa
3 aprilie - Angelica Niţu - Piteşti
5 aprilie - Nicoliță Ieremici - Timișoara
9 aprilie - Constatina Mihailescu - Mioveni
10 aprilie - Costin Ioan - Tg. Mureș
11 aprilie - Dorina Ifrim - Brăila
12 aprilie - Adela Butu - Timișoara
16 aprilie - Marius Stroe - Râmnicu-Vâlcea
17 aprilie - Doina Butman - București
18 aprilie - Vasile Husac - Constanța
19 aprilie - Cojocaru Florin - Iași
23 aprilie - Mirela Borza - Sibiu
24 aprilie - Eugen Bianu - Brăila
25 aprilie - Lucian Ulmanu - Braşov
26 aprilie - Teodora Radu - Caracal
7 mai - Encica Silvia - Medgidia
8 mai - Adrian Adascalitei - Iasi
9 mai - Cristian Chiocel - Alexandria
10 mai - Cristian Lupu - Bucuresti
14 mai - Marilena Calin - Bucuresti
15 mai - Albert Nicoleta - Brasov
16 mai - Marius Valceanu - Timisoara
17 mai - Dragos Surdescu - Pitesti
21 mai - Vinte Matei - Cluj-Napoca
22 mai - Suciu Dorin - Tg. Mures
23 mai - Criotori Liana - Oradea
24 mai - Marinela Ocraim - Galati
28 mai - Dascaleanu Vasile - Iasi
29 mai - Dumitrascu Tudorita - Buzau
30 mai - Ruta Dorin - Tg. Mures
31 mai - Dominica Hodina - Râmnicu-Vâlcea
4 iunie - Iacob Septimiu - Tg. Mures
5 iunie - Eleonora Balasa - Arges
6 iunie - Alin Iacob - Sibiu
7 iunie - Gaina Niculina - Calarasi
11 iunie - Spoiala Neculai - Timisoara
12 iunie - Ileana Corzan - Baia Mare
13 iunie - Dumea Florian - Bihor
14 iunie - Otei Rehan - Constanta
18 iunie - Raul Moldovan - Tg. Mures
19 iunie - Cormos Cristian - Tg. Mures
20 iunie - Cornel Andreoiu - Arges
21 iunie - Constantin Negrescu - Dragasani
25 iunie - Elena Andrei - Dambovita
26 iunie - Raluca Craita - Tulcea
27 iunie - Elena Matei - Pitesti
28 iunie - Aurica Haghiac - Iasi
2 iulie - Niculina Branoiu - Ploiesti
3 iulie - Alexandru Klein - Deva
4 iulie - Marian Savu - Bacau
5 iulie - Vuca Albu - Timisoara
9 iulie - Constanta Marinescu - Bucuresti
10 iulie - Gheorghe Scartoage - Vulcana
11 iulie - Gabriela Martin - Mioveni
12 iulie - Felicia Caramitru - Bucuresti
16 iulie - Emil Iacob - Oradea
17 iulie - Ileana Raducan - Mehedinti
18 iulie - Victor Calinescu - Bucuresti
19 iulie - Alina Nicolescu - Arges
23 iulie - Lidia Marginean - Medias
24 iulie - Cosmin Calota - Gorj
25 iulie - Osman Sazie - Constanta
26 iulie - Niculina Paraipan - Braila

Premii săptămânale

29 martie - Mihăilescu Cristinel -Piteşti
5 aprilie - Valentin Chirila - București
12 aprilie - Danile Ghiță - Argeș
19 aprilie - Nicoară Valentina - Bucuresti
26 aprilie - Ungureanu Ion - Piteşti
10 mai - Ovidiu Cristian Ana - Craiova
17 mai - Geambasu Vasile - Pitesti
24 mai - Temur Feridan - Constanta
31 mai - Florin Sfirloaga - Pitesti
7 iunie - Viorel Oltean - Tg. Mures
14 iunie - Ferec Orban - Tg. Mures
21 iunie - Iuliana Ivanescu - Pitesti
28 iunie - Ionel Ivan - Bucuresti
5 iulie - Sandu Florica - Bucuresti
12 iulie - Florian Plesa - Pitesti
19 iulie - Lazarescu Sorin - Arges
26 iulie - Juganaru Gheorghe - R.Valcea

Premii Online

29 martie - Epure Mihai - Tg. Jiu
5 aprilie - Liviu Dita - București
12 aprilie - Bumbar Vlad - Baia Mare
26 aprilie - Anamaria Vraja - Brasov
10 mai - Liliana Necula - Constanta
24 mai - Bujorean Daniel - Brasov
7 iunie - Lucian Sandu
14 iunie - Marius Balaszi - Satu Mare
28 iunie - Ioan H. Constantinescu - Sf. Gheorghe
5 iulie - Perte Catalin - Oradea
12 iulie - Micu Dan - Iasi
19 iulie - Cruceru Radu - Brasov
26 iulie - Manta Florin - Bucuresti